biznes

foto

Hamuje produkcje melaniny przez co rozjaśnia skórę wspomaga

Hamuje produkcje melaniny, przez co rozjaśnia skórę, wspomaga usuwanie przebarwień. Pamiętaliśmy również produktach potrzebnych podczas wykonywania samodzielnych naprawach oraz prac konserwacyjnych na dachach - przy tych zadaniach przydają się taśmy dekarskie i środki bitumiczne. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się! drzwi.

Zobacz więcej ...

foto

Możliwość wykonania całej naszej stolarki według wskazań i

Możliwość wykonania całej naszej stolarki według wskazań i indywidualnych pomysłów . Oferowany przez nas gont dostępny jest w dwóch wersjach: sześciokąt oraz ogon bobra, jednocześnie w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na indywidualne dopasowanie go do wyglądu domu. Jeśli potrzeba zamontować urządzenia sanitarne, położyć rury.

Zobacz więcej ...

foto

Wieloletnia współpraca z hurtowniami

Wieloletnia współpraca z hurtowniami materiałów budowlanych pozwala nam wynegocjować bardzo atrakcyjne ceny, jakich klient indywidualny nie jest w stanie uzyskać. Mocowane bezinwazyjnie do okna za pomocą specjalnych rygli. Zaprezentowane przez nas ceny montażu drzwi są wartościami poglądowymi i zawierają wartość podatku . DYPLOM w zawodzie: - w przypadku posiadania wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Zobacz więcej ...

foto

A wstawianie cenników to jakieś nieporozumienie

A wstawianie cenników to jakieś nieporozumienie - czym się chwalą? ile by pan wycenił robociznę dachu ok 420 m więźba ,kryty blachodachówką , nowy komin i być może wieniec? później tego nie żałował i nie marudził ze ci krzywo dach zrobili albo komin przecieka albo pękają ci ściany kolankowe bo dach jest źle podparty. To była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Jesteśmy rodzinną firmą,.

Zobacz więcej ...


Copyright © 2019 Parafiagoscino.pl